Máte raději osobní přístup? Doporučíme Vám specialistu.

Pomůžeme Vám zvolit typ prodeje a určit správnou cenu.

 • Vyhledáme Vám certifikovaného realitního specialistu s těmi nejlepšími referencemi, který Vás bude do 24 h kontaktovat.

 • Specialista Vás Vyslechne, zodpoví Vaše dotazy a poskytne Vám kompletní informace o všech možnostech prodeje včetně výhod i nevýhod. Upozorní na různá úskalí a poskytne doporučení.

 • Zhodnotí Vaše potřeby a podmínky prodeje a doporučí nejoptimálnější způsob prodejních nástrojů a strategií pro prodej Vaší nemovitosti tak, aby byl prodej radostí a ne starostí.

 • Pokud se rozhodnete pro spolupráci s námi doporučeným realitním specialistou, zpravidla s ním podepíšete zprostředkovatelskou dohodu, kde bude sjednán rozsah poskytnuté služby, časový termín a výše odměny.

 • Nárok na odměnu vzniká realitnímu specialistovi, pokud nenastane zvláštní okolnost, pouze za předpokladu zdárné realizace prodeje vaši nemovitosti.

 • Po vzájemném odsouhlasení podmínek a postupu prodeje nemovitosti připraví Váš realitní specialista profesionální prezentaci a inzerci, případně využije doplňkových marketingových nástrojů.

 • Realitní specialista vede obchodní jednání se zájemci a případnými kupujícími, hypotečními specialisty, dalšími subjekty a realizuje prohlídky nemovitosti.

 • O převod nemovitosti a smluvní dokumentaci se postará ve spolupráci s advokátní kanceláří a zajištuje podpisy veškeré dokumentace.

 • V průběhu spolupráce je Vám realitní specialista k dispozici s poradenskými konzultacemi a především Vás pravidelně informuje o výsledcích jednání a důležitých skutečnostech pro úspěšný průběh obchodu.

 • V případě potřeby Vám doporučí a zajistí spolupráci s daňovým poradcem pro daňovou optimalizaci včetně podání daňového přiznání.

 • Stěhování a vyklízení? Žádný problém – o vše se postará náš tým prověřených spolupracujících řemeslníků a stěhovacích firem.

Nezávazná cenová nabídka od našich investorů a klientů

Nabídněte nám a našim investorům nemovitost k prodeji prostřednictvím unikátního aukčního portálu www.aukcerazdva.cz a v řádech dní začnete dostávat cenové nabídky od investorů a našich klientů.

1.
Vyplňte dotazník

Na vyplnění potřebujete 2 minuty. Díky němu zjistíme základní informace o Vaši nemovitosti.

2.
Domluvíme schůzku

Náš zástupce si s Vámi sjedná schůzku a přijede přímo k Vám na nemovitost, aby posoudil skutečný stav a projednal s Vámi všechny podrobnosti.

3.
Spuštění aukce

Dostáváte nabídky a budete mít až 48 h na rozhodnutí, zda nejvyšší nabídku přijmete. Pokud ano následuje smluvní dokumentace. V opačném případě se s Vámi zdvořile rozloučíme nebo nabídneme jinou alternativu.

4.
Podepíšeme smlouvy

Na vlastní náklady připravíme smluvní dokumentaci a postaráme se kompletně o převod nemovitosti.

5.
Zasíláme kupní cenu

V řádech několika dní obdržíte kupní cenu na svůj účet.


  Odesláním zprávy souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů